Červen 18, 2017

Online projekty – zisky snů, nebo nenávratné ztráty?

Co si budeme nalhávat, každý z nás by chtěl být finančně nezávislý, nebo si to alespoň v nějaké životní situaci někdy přál. Někomu stačí méně, někdo si zase potrpí na úplný luxus. Jenže vybudovat vlastní firmu v dnešní době není úplně jednoduché, nejen kvůli konkurenci, ale i kvůli mnoha dalším nástrahám. Firma se buduje roky a zajímavý příjem z ní nevybudujete za měsíc a už vůbec ne za týden! Jen málokdo svůj sen uskuteční a opravdu začne stavět svůj byznys od úplného začátku. Jenže doba internetu vládne světem, a toho jsou si všichni moc dobře vědomi. Z toho důvodu se mnoho společností zaměřilo na „pomoc“ lidem splnit  jejich sny, a tak nabízejí možnosti královských výdělků a budování „vlastního“ byznysu prostřednictvím investic do různých online projektů. 

Vysokovýnosné projekty jako nová možnost?

Dnes projekty na vytvoření snových příjmů bourají internet. Hlavně sociální sítě jsou plné nabídek jak takové příjmy vytvořit. Jenže, jak maximálně zaujmout, když těchto projektů je všude neuvěřitelná spousta? Samy o sobě zaujímají možností obrovského zhodnocení finančních prostředků. Další důležitou věcí je marketing:

“ Kdo z nás by nechtěl být jako Karel, který byl vysokoškolským profesorem a dnes si díky projektu x užívá svou rentu na Bahamách, nebo jako maminka Jana, která začala při mateřské dovolené a dnes díky projektu y tráví veškerý svůj čas s rodinou v luxusní vile ve Švýcarsku. „

Právě proto se online projekty těší velké oblibě! Jako bonus, tyto projekty (společnosti) nabízejí možnost budování vlastní struktury a další způsob opravdu rychlého zbohatnutí je na světě. To se přihlásíte na sociální síť a hned to na Vás skáče:

“ !!! STROJ NA PENÍZE !!! NEUVĚŘITELNÝ PROJEKT – zhodnocuje finance každý den o 50 %. Ve videu se podívejte na DŮKAZY VÝPLAT a na informace o majitelce projektu, která NESKRÝVÁ SVOJI TOTOŽNOST a dokonce je s námi ve facebookové skupině. Minimální vklad je pouze 10 dolarů. „

Toto je krásný příklad toho, když vemete skvělou myšlenku, jako je MLM a využijete ji ke špatným věcem – už se vůbec nedivím, že je všeobecné povědomí o MLM takové, jaké je.

Uchváceni představou

Co si budeme povídat, HYIP (High Yield Investment Program – vysokovýnosový investiční program) projekty s sebou nesou opravdu nemalá rizika. Mnoho lidí se i přesto odváží půjčit si nějaký ten vyšší obnos v bance a peníze v projektu utopit za vidinou okamžitých pravidelných pasivních příjmů. Představa, že budou moci skončit v práci, sedět doma a jejich půjčené peníze jim budou vydělávat, je zcela uchvátí a zapomenou na to nejdůležitější, že v těchto projektech zbohatnou jen ti, co je vytvořili a hrstka vyvolených, která je u daného projektu první. To jsou někteří ti, co pak spamují sociální sítě již zmiňovanými příspěvky. Sami však do daného projektu vložili minimální požadovanou investici a pak bohatnou na přivedených lidech, kteří v dobré víře uvěřili této formě marketingu a nechali se unést vidinou rychlého zbohatnutí místo toho, aby sázeli na „jistotu“ a zjistili si veškeré důležité informace.

Dnes se dá vydělat opravdu na čemkoli. Pokud jde o rizikové online projekty, i zde je šance zajímavých výdělků samozřejmě vysoká. Ale stejně tak je zde i velká pravděpodobnost nemalé ztráty, a to případě, že člověk zanedbá zjištění hlavních faktorů, které hrají důležitou roli v investování právě do těchto projektů. Stěžejním faktorem je nejčastěji vznik dané společnosti.

Záleží na úhlu pohledu

Někdo na online projekty nedá dopustit, protože jsou už dlouho jeho zdrojem nemalých příjmů. Jiní zase nadávají na sytém ála ponzi a těmto příležitostem se rovnou obloukem vyhýbají. Ti, kteří přesto hodlají okusit tenhle svět plný možností a finanční nezávislosti, musí počítat s tím,  že věnovat se takovému byznysu vyžaduje trénink, trpělivost, finanční gramotnost a hlavně pevné nervy. Což není úplně pro každého a hlavně to není rychle! Ne každému totiž vyhovuje stejné oblečení, stejná kosmetika, nebo stejné auto. Nejinak je to i s podnikáním, nebo investováním do zmiňovaných projektů. Zbohatnout ze dne na den lze možná tak výhrou ve sportce nebo náhlým dědictvím. Jiné cesty už s sebou nesou rizika a nástrahy, na které by měl být člověk, který se nehodlá vzdát, připraven. Ale, jak se říká:

Kdo nic neriskuje, nic nemá!

Click Here to Leave a Comment Below

Martin Reply

Dobrý den Radovane, jaký MLM propagujete? Jsou to ty WSM Roboti? Díky. MS

  Radovan Syrotiuk Reply

  Dobrý den Martine, žádné MLM nepropaguji. Snažím se psát o možnostech na vytvoření penězovodu.

Lukas Reply

Dobrý den Radovane, tak jaké je tajemství těch vašich přijmů? Jsou to investice do Ponzi projektů nebo jakým způsobem a co vlastně propagujete? To mi z webináře a z vašich stránek pořád není jasné. Díky.

  Radovan Syrotiuk Reply

  Dobrý den Lukáši,

  tajemství to není žádné.

  Není nic jednodušího, než si domluvit konzultaci, kde vše probereme, aby Vám to již jasné bylo.

Leave a Reply: